Poprzedni wpis miał za zadanie wprowadzić na sposób praktyczny w świat darmowych kraników Bitcoin, a w obecnym mowa o rzadkim, choćby przez to, że darmowym, połączeniu kranika z symulatorem górnictwa Bitcoinów. Kto widzi się w przyszłości w roli górnika, a dziś zbiera satoshi w darmowych kranikach, powinien włączyć Ascibit.com do swoich zasobów. Tu uprzedzam, że link zawiera mój referal, ale łatwo go wyciąć w trakcie rejestracji. Tylko pytam: za co i po co?

Po rejestracji znajdziesz się w serwerowni, gdzie usytuowane są wszystkie cztery maszyny ASIC – są to systemy rozwinięte dokładnie na potrzeby górnictwa Bitcoinów i niczego więcej.

Każdy blok produkuje określoną ilość satoshi w ciągu godziny. Możesz zaglądać do serwerowni częściej, ale wtedy wyciągniesz z niej mniej satoshi.

asicbit-serwerownia-2

Dzisiaj też są tacy, co kupują sobie cale koparki, ale częściej kopie się w chmurze, co nie wymaga takich nakładów finansowych. Tu łagodnie i za darmo wkraczamy w świat górnictwa kryptowalut, przekonując się, że te wszystkie nowe pojęcia nie są takie trudne i to może być coś dla nas. A jeszcze na nauce zarabiamy. Dlatego gorąco polecam asicbit.com.

Każda maszyna posiada guzik on/off. Kopanie i zarabianie Bitcoinów zaczniemy, gdy wszystkie cztery bloki będą włączone. Tip: wyłączaj maszyny gdy idziesz spać!

Każdy blok kopie określoną liczbę satoshi na godzinę. U góry strony po prawej odszukaj zielony guzik z obrazkiem domku. To twoja droga do aktualnego stanu rzeczy (i Bitcoinów)w serwerowni.

Tip: możesz zebrać swoje satoshi jak z normalnego fauceta i pójść sobie. Ale polecam upgrady i przyzwyczajanie się do myśli, że w kopalniach się inwestuje!

Pojemność twoich maszyn jest niezbyt wielka, toteż musisz dosyć często zaglądać do serwerowni i zbierać z bloków zarobione Bitcoiny. Możesz to zrobić klikając na bloki lub naciskając guzik Collect earnings.

Twoje systemy ASIC mogą być poprawiane. Procesory, płyty główne, dodatkowa pamięć, masowe przechowywanie plików, zasilacze, zaktualizowany soft. Produktywność maksymalnie usprawnionych systemów wzrasta dziesięciokrotnie i po prostu poczujesz pieniądze wpadające ci do kieszeni.

Oczywiście, że są to prawdziwe pieniądze. Wypłacisz je z wewnętrznego konta na portfel kiedy uzbierasz 10 tysięcy Satoshi. Dodatkowo powinno się pamiętać o referalach. Zarobisz 10% z zarobków swoich poleconych.

Dla nowicjuszy na rynku Bitcoinów ten symulator jest szansą ns poznanie atmosfery kryptowaluty, na bezsenne noce i podniecenie pierwszych adeptów wirtualnych pieniędzy, którzy wzmacniali posiadane systemy, by lepiej sobie radzić z przetwarzaniem kryptograficznym. Bardziej doświadczeni górnicy będą mogli ożywić wspomnienia i poczuć nostalgię właśnie za bezsennymi nocami.

Reklamy